MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 9343405
nr 934 3405
Skänk
ek, längd: 136 d 50, höjd: 97
Kondition: slitage, skador
måndag 12 januari 2015
kl 20:17:48
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion