MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 9343405

nr 934 3405

Skänk

ek, längd: 136 d 50, höjd: 97

Kondition: slitage, skador

måndag 12 januari 2015
kl 20:17:48

  • 12 jan

e-auktion

Läs mer om e-auktion